Edukamentas (www.edukamentas.lt) — reguliariai atnaujinamas tinklalapis, skirtas gimnazistams. Projektas pradėjo gyvuoti 2019 metų rugpjūtį, bet panašaus pavidalo platforma buvo išbandyta ir anksčiau. Tai platforma, kurioje talpinami aukštos kokybės konspektai, atpasakojimai, užrašai bei projektai 9-12 kl. mokiniams. Bandome visą svetainėje pateiktą informaciją patikrinti, kad būtų ne tik teisinga, bet ir naudinga, aiškiai suprantama.

Projekto pavadinimas yra dviejų žodžių junginys: edukacija (mokslas, mokymas) bei medikamentas (vaistas). Kitaip sakant, Edukamentas yra mokslo vaistas.

Kontaktai ->

Šį projektą vykdo Mantas Vilčinskas (programuotojas, dizaineris, humanitaras). Ankstesnė tinklalapio versija, pavadinta „Manto Vilčinsko edukaciniu portalu“, per 2019 metų vasarą atnaujinta į brandesnę platformą, kuri dabar vadinasi Edukamentas.

Medžiagą pateikia pats tinklalapio savininkas, savanoriaujantys mokytojai bei kiti individai, norintys prisidėti prie svetainės tikslo.

Visas turinys yra parašytas su „Markdown“ sintakse. Platforma veikia „JAMStack“ principu. Naudojame „Netlify“ tinklalapio talpinimui ir distribucijai. Ačiū Aleksui Špakui (Alex Shpak) už svetainės „pamatus“.